' !

Wednesday, 21 December 2011

hangout 2 ks

mse 12/12 , kt0rg ; ak,dal,ain,e-ta,bby g men b0wling at ks. pastu kt0rg g tesc0, sbl0m blek smpt lg kt0rg g b.melawati tg0k m0nyet. bes gak r dpt naek train. enj0y gila ! kra2 duet ak hbes 30 r.  ak rse unn,, cti sk0la ta0n nie mmg best r,, sbb nye ak asyik pkai bju bru je .. nk tau sbb nye ? sbb asyik jln je ... hehehe jumaat nie kkq ajk ak tg0k m0vie .. ak x tau lha jd ke x . h0pe jdi r

No comments:

Post a Comment